יש סוגים שונים של בריכות שחיה, לכל סוג יש יתרונות וחסרונות ועלויות שונות.

אז רגע לפני שאתם פונים אל "חברת אגמים" ומזמינים בניית בריכת שחיה בקריות, כדאי להכיר את כל סוגי הבריכות, להתייעץ עם המומחים ולבחור את הבריכה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

 

בריכות שחיה העשויות מבטון נחשבות לבריכות המושקעות והיוקרתיות מבין כולם. גוף הבריכה שקוע כולו או בחלקו בתוך האדמה והוא מורכב מיציקות בטון המחופות במוזאיקה, אריחי קרמיקה או טיח.

את בריכת הבטון אפשר להתאים לכל אחד באופן אישי. עומק הבריכה, גוף הבריכה, גודל הבריכה וצורת הבריכה תלויים בגודל החצר, בצרכי הדיירים ובטעם האישי שלהם.

 

בריכות פיברגלס הן האלטרנטיבה למי שמעוניין בבריכה בחצר, אך התקציב לא מאפשר לו לבנות בריכה מבטון. העלות שלהן נמוכה יותר מאשר בריכות מבטון והן אינן נבנות במקום, אלא מגיעות מוכנות כיחידה אחת אל החצר. כדי להתקין את הבריכה בחצר, חברת הבנייה תכין את השטח, תחפור את העומק הנדרש, תרכיב את הבריכה באדמה ותדאג לגימור הסופי.

הפיברגלאס מאפשר התאמה מושלמת לכל צורה, צבע, גודל וסוג מדרגות. גם את הבריכה מפיברגלס, כמו את בריכת הבטון, מצפים באבני פסיפס או בקרמיקה ואורך חיי הבריכה עומד על שלושים שנה בממוצע.

 

בריכת שחיה מתועשת היא בריכת הבנויה בשיטה מתקדמת וחדשנית המאפשרת להקים את הבריכה בתוך זמן קצר ובעלות נמוכה. הבריכות המתועשות נחשבות לבריכות חזקות ועמידות במיוחד, רצפת הבריכה יצוקה מבטון מזוין, דפנות הבריכה מורכבות מפאנלים העשויים מחומר תרמו פלסטי והחיפוי עשוי מיריעות פי.וי.סי. המגנות על הבריכה מפני פגעי מזג האוויר.